1 2 3 4
 
 • Zabezpieczenia

  ANTYPOŚLIZGOWE

 • Oznaczenia dla

  NIEWIDOMYCH

 • Oznaczenia

  FOTOLUMINESCENCYJNE

 • Posadzki/Wylewki

  PRZEMYSŁOWE

KONSULTACJE

DARMOWE KONSULTACJE I PORADY

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji i porad technicznych z zakresu stosowanych przez nas technologii i świadczonych usług. Posiadamy dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, która pozwala nam w sposób jak najbardziej optymalny dobrać rozwiązania techniczne i technologiczne stosownie do Państwa potrzeb. Dodatkowo nasza firma wspierana jest przez specjalistów z firm, które są naszymi dostawcami materiałów i technologii. Ich bogata wiedza i doświadczenie stanowi wartość dodaną i daje dodatkową rękojmię właściwego rozwiązania problemu oraz pewność, że postawione zadanie zostanie wykonane w sposób najlepszy jaki jest możliwy, biorąc także pod uwagę budżet, którym Państwo dysponujecie.

 

 

Zabezpieczenia Antypoślizgowe

Wylewki Antypoślizgowe

Wykonywanie powłok antypoślizgowych cienko i grubowarstwowych z żywic chemoutwardzalnych. Aplikacje w różnych kolorach i wzorach.

 

Pasy i Płyty Antypoślizgowe

Instalacja pasów i płyt antypoślizgowych z żywicy ortoftalowej, włókna szklanego i korundu, klejone na specjalny elastyczny klej poliuretanowy. Kolory: czarny, szary, żółty, brązowy.

 

Chemiczne trawienie powierzchni

Chemiczne trawienie powierzchni mające na celu zabezpieczenie antypoślizgowe dla płytek ceramicznych, kamiennych, gresu, marmuru, granitu, ... Zastosowanie tej metody pozwala zachować naturalny wygląd podłogi, nie powoduje zmatowienia jej powierzchni ani zmniejszenia połysku.

 

Więcej...

 

 

POSADZKI, WYLEWKI PRZEMYSŁOWE

POSADZKI, WYLEWKI

Naszą specjalnością są posadzki oparte na żywicach syntetycznych, głównie metakrylowych. Wykorzystywanie różnorodnych typów żywic pozwala nam zaproponować najodpowiedniejszą posadzkę spełniającą wymagania Klienta. Proponujemy także modyfikowane systemy mineralne na bazie aktywnych wypełniaczy. W naszej działalności stawiamy sobie za cel stwarzanie wyrobów trwałych i estetycznych, a jednocześnie wygodnych w użytkowaniu. Staramy się uwzględniać wszystkie światowe tendencje i nowe zdobycze techniki, podwyższając jakość i minimalizując cenę.

 

Więcej...

 

 

Fotoluminescencyjne oznaczenia dróg ewakuacyjnych

Farba Jednoskładnikowa

Jednoskładnikowa farba o niskiej zawartości rozpuszczalnika do zastosowania w obiektach lub miejscach nie narażonych na wysokie zużycie mechaniczne.

 

 

Farba Epoksydowa

Fotoluminescencyjna dwuskładnikowa farba epoksydowa dla średnich i dużych obiektów narażona na wysokie zużycie mechaniczne.

 

 

 

Masa chemoutwardzalna

Fotoluminescencyjna dwuskładnikowa masa chemoutwardzalna nakładana na zimno dla większych budynków przy narażeniu na duże obciążenia mechaniczne.

 

Więcej...

 

 

 

Oznaczenia dla niewidomych i niedowidzących

Oznaczenia WYCZUWALNO WIZUALNE z masy chemoutwardzalnej

Wykonywanie oznakowań wyczuwalno – wizualnych dla osób niewidzących i słabo widzących. Oznaczenie to podnosi bezpieczeństwo, jak również przyczynia się do samodzielnego poruszania się niewidomych w miejscach publicznych

 

 

oZNACZENIA WIZUALNE DLA OSÓB NIEDOWIDZĄCYCH

Fotoluminescencyjna dwuskładnikowa farba epoksydowa dla średnich i dużych obiektów narażona na wysokie zużycie mechaniczne.

 

 

Więcej...

 

 

 

 

Naprawy, remonty i wzmocnienia konstrukcji budowlanych

Naprawy i reprofilacje

Schody, krawężniki, krawędzie peronów, rampy rozładunkowe, podjazdy, płyty chodnikowe, osadzenia włazów, studzienek kanalizacyjnych i studni kablowych, zabudowa i renowacja odwodnień i rynienek ściekowych, naprawy szczelin dylatacyjnych, osadzeń prowadnic bram przesuwnych, wypełnianie wybojów i otworów. Naprawy i renowacje nawierzchni hangarów, pasów startowych, pól manewrowych , powierzchni komunikacyjnych.

 

fundamenty, kotwienie, wzmocnienia

Fundamenty i posadowienia maszyn, elementów konstrukcyjnych budowli, konstrukcji stalowych, słupów, Mocowanie i kotwienie elementów budowlanych i kształtowników stalowych. Wzmocnienia podpór, podciągów, przyczółków wiaduktów i wszelkich elementów konstrukcji budowlanych

 

Elementy Konstrukcyjne

Wszelkie elementy konstrukcyjne gdzie ważny jest czas osiągnięcia ich pełnej wytrzymałości mechanicznej. W przypadku stosowanych przez nas zapraw, czas ten, to zaledwie kilka godzin potrzebnych do osiągnięcia wytrzymałości na ściskanie rzędu 75N/mm2. Inną niezwykłą zaletą tych zapraw jest możliwość ich stosowania w bardzo niskich temperaturach, nawet do -25°C

 

Więcej...