• Zabezpieczenia

    ANTYPOŚLIZGOWE

Systemy zabezpieczeń antypoślizgowych dla ruchu pieszego i kołowego

Powierzchnie antypoślizgowe to specjalizacja w której jesteśmy profesjonalistami ale i przede wszystkim ekspertami.

Dzięki technologii opracowanej przez naszych specjalistów, systemy zabezpieczające przed poślizgnięciem się oferowane przez naszą firmę cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na działania czynników atmosferycznych i chemicznych. Dzięki temu przez wiele lat, nie będziecie już Państwo zadawać sobie pytania: „To co teraz nakleić?"

Nasze systemy nie zawodzą w swoim powołaniu aby być skutecznymi...
Doświadczenie, nabyta wiedza oraz szereg przeprowadzonych doświadczeń i badań udowodniło nam, że nie tylko dobór odpowiedniego zabezpieczenia, ale również sposób aplikacji, oraz przygotowanie powierzchni do instalacji zabezpieczenia antypoślizgowego pełni niezwykle ważną rolę.

Oferta firmy INNOWARE nie ogranicza się tylko na sprzedaży zabezpieczeń antypoślizgowych, ale wzbogacona jest o profesjonalne przygotowanie powierzchni oraz umiejętne instalowanie zabezpieczeń, co gwarantuje trwały i estetyczny efekt końcowy.

Znamy nasze produkty i doskonale wiemy jak z nich korzystać. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione czynniki, śmiało możemy twierdzić, że oferowane przez nas rozwiązania prezentują bezkonkurencyjną trwałość i jakość.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy 3 rozwiązania:

Płynna żywica chemoutwardzalna + korund

Antypoślizgowy grys nakładany jest na dowolną powierzchnię, wraz ze specjalną mieszanką chemoutwardzalną. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, trudnościeralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można wykonać w różnych kolorach i grubości od 0,8mm do 8mm. Nakładana za pomocą specjalnego szablonu pozwala na nadanie aplikacji dowolnego kształtu np. pasy, kółko, elipsa, kwadrat, ornament, itp. Silną stroną tej technologii jest również duża swoboda w wyborze koloru . Śmiało możemy stwierdzić, że w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych na rynku zarówno Polskim jak i UE technologia zabezpieczeń antypoślizgowych. Zaletą tej metody jest także jej bardzo korzystna cena.

Więcej...

 

 

Chemiczne trawienie powierzchni

Jest to system stosowany głównie na powierzchniach, które stają się śliskie w stanie mokrym, takich jak: terakota, gresy, granit, marmur, lastryko i innych które zawierają krzemionkę jak np. emaliowane wanny i brodziki. Na zabezpieczanej powierzchni powstaje na skutek działania odpowiednich preparatów chemicznych niewidzialna antypoślizgowa powłoka, zawierająca mikro-pory. Zaletą tego systemu jest to, że nie powoduje on istotnej zmiany wyglądu zabezpieczanej powierzchni. Jest to system stosowany chętnie i często na reprezentacyjnych granitowych schodach wejściowych i posadzkach sal recepcyjnych firm i instytucji. Idealnie sprawdza się w hotelach, galeriach handlowych, restauracjach, Spa, basenach.

Więcej...

 

 

płyty antypoślizgowePłyty antypoślizgowe i pasy antypoślizgowe, taśmy antypoślizgowe na schody

Korundowy i krystobalitowy grys o różnej ziarnistości zatopiony jest w żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym z czego wykonane są płyty o grubości od 1 do 10mm. "Mieszanka" ta daje niesamowicie trwałe, bardzo trudno ścieralne zabezpieczenie. Płyty antypoślizgowe mogą być przycinane w zależności od potrzeb oraz układane także na dużych powierzchniach np. podziemnych parkingów, zjazdów do garaży, ciągów komunikacyjnych w halach fabrycznych itp. Ich bardzo cenną zaletą jest to, że nie przywiera do nich lód i śnieg. Płyty antypoślizgowe znakomicie sprawdzają się na płaskich powierzchniach, takich jak schody (taśmy antypoślizgowe na schody), podesty, podjazdy, pochylnie,… Skutecznie wypierają z użycia standardowe samoprzylepne taśmy antypoślizgowe, od których są nieporównywalnie trwalsze i skuteczniejsze. Montowane na specjalne elastyczne szczeliwo klejące, dzięki czemu niezwykle dokładnie przylegają do powierzchni i zapobiegają gromadzeniu się w szczelinach wody i brudu.

Więcej...

 taśmy antypoślizgowe na schody, płyty antypoślizgowe