Pasy antypoślizgowe, zabezpieczenia antypoślizgowe – Centrum Nauki Kopernik.

29 Kwiecień 2014 – CNK – Warszawa

Inna realizacja – dość nietypowa, ze względu na kłopoty z skaterami, CNK zwróciło się z prośbą zrobienia czegoś, aby utrudnić jazdę na krawędzi ławek.
„Mieszanka” która została zastosowana daje niesamowicie trwałe, bardzo trudno ścieralne zabezpieczenie. Super alternatywa na taśmy antypoślizgowe oraz nakładki na schody.

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”Aktualności – Taśmy antypoślizgowe, nakładki na schody – Centrum Nauki Kopernik”]


Posadzka antypoślizgowa – Zjazd do garażu – Budynek Point House.

7 Kwiecień 2014 – Budynek Point House w Warszawie

INNOVARE oferuję Zabezpieczenia Antypoślizgowe a raczej maty antypoślizgowe na każdego rodzaju powierzchnie, w tym przypadku wykonano:
Zjazd do Garażu – Budynek Point House w Warszawie.

Stosowana przez nas żywica przy tego rodzaju powierzchniach wymaga bardzo szybkiej i precyzyjnej aplikacji, ze względu na szybki czas wiązania +/- 10 min tak, aby przejazd do parkingu został wznowiony w najkrótszym czasie.
Zalecane przez nas zabezpieczenie w formie wylewki żywicznej z dodatkiem piasku kwarcowego, korundu oraz innych uzupełniaczy jest bardzo skuteczne dzięki swoim właściwością antypoślizgowym, standardowo proponujemy 2 pasy o szerokości 50 cm. Grubość powłoki 3,0 mm + Piasek kwarcowy o ziarnistości +/- 3mm

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”Aktualności – Maty antypoślizgowe – Zjazd do garażu – Point House Warszawa”]


Oznakowania dla niewidomych – Muzeum Narodowe W Krakowie.

25 Marzec 2014 – Kraków, Muzeum Narodowe

Oznakowania dla Niewidomych – Kolejna skończona pomyślnie realizacja w podziemnym parkingu przy Muzeum Narodowym w Krakowie.

Guzy/Grzybki wykonane z żywicy metakrylowej przeznaczone są do ostrzegania osób niewidomych, w tym przypadku zabezpieczono powierzchnie przy każdym zejściu ze schodów.

Największymi zaletami naszego produktu jest to, że można aplikować na podłożach nierównych ponadto posiadają bardzo dużą odpornością na ścieranie i poślizg oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”Aktualności – Oznakowania dla niewidomych – Muzeum Narodowe w Krakowie”]


Zabezpieczenia antypoślizgowe – MARS

10 Marzec 2014 – Kożuszki-Parcel, Mars Polska sp. z o.o

W poszukiwaniu innowacyjności vol.2

Zabezpieczenia antypoślizgowe zrealizowane pomyślnie, w takich warunkach aż przyjemnie się pracuję +15 C

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”Aktualności – Zabezpieczenia antypoślizgowe – Mars”]


Zabezpieczenia antypoślizgowe Poznań

20 Luty 2014 – Poznań, Grecos Holiday

Kolejne ciężka realizacja, warunki ekstremalnie mroźne -10 C Schody w pełni zalodzone, ale jak, to się mówi dla chcącego nic trudnego. Nasze systemy nie zawodzą w swoim powołaniu aby być skutecznymi… dobór odpowiedniego zabezpieczenia, ale również sposób aplikacji, oraz przygotowanie powierzchni do instalacji zabezpieczenia antypoślizgowego pełni niezwykle ważną rolę.

Grecos Holiday Sp. z o.o.

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Aktualności – Zabezpieczenia antypoślizgowe – Poznań”]


Zabezpieczenia antypoślizgowe – Elipsy

10 Luty 2014 – Warszawa, Wolumen

W poszukiwaniu innowacyjności……… odnaleźliśmy nową strukturę antypoślizgową dzięki, której można naginać kształty, doskonała alternatywa dla taśm antypoślizgowych czy nakładek na schody.
Jak widać nie koniecznie muszą, to być stereotypowe antypoślizgowe zwykłe pasy.
Płynna żywica chemoutwardzalna + korund Antypoślizgowy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, trudnościeralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można wykonać w różnych kolorach i grubości od 0,8mm do 8mm. Nakładana za pomocą specjalnego szablonu pozwala na nadanie aplikacji dowolnego kształtu np. pasy, kółko, elipsa, kwadrat, ornament, itp.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Aktualności – Zabezpieczenia antypoślizgowe – Elipsy”]


Zabezpieczenia antypoślizgowe

28 stycznia 2014 – Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie.

Dzisiejszy atak zimy nie jednego zaskoczył, ale bez obaw mamy coś na to. Innowacyjne rozwiązania w zakresie profesjonalnych zabezpieczeń antypoślizgowych, a co najważniejsze wykonujemy realizacje w najcięższych warunkach niskich temperatur (do -20°C)

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”Aktualności zabezpieczenia antypoślizgowe”]


Oznakowania dla niewidomych

20 stycznia 2014 – Wyszków

Ostatnia większa realizacja na wykonanie oznakowań dla niewidomych i niedowidzących w Urzędzie Miasta Wyszków Realizacja przebiegła pomyślnie, a efekt wizualnie – oszałamiający.

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Aktualności oznakowania dla niewidomych”]