Zabezpieczenia antypoślizgowe INNOVARE

ŻYWICA CHEMOUTWARDZALNA + KORUND ZABEZPIECZENIE ANTYPOŚLIZGOWE W FORMIE „WYLEWKI” – 100% SKUTECZNOŚCI!

Antypoślizgowy grys nakładany jest na dowolną powierzchnie, wraz ze specjalną żywicą chemoutwardzalną. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, nieścieralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można nakładać w grubości od 0,5mm do 8mm.

Nasze „wylewki” charakteryzują się:

  • doskonałym zabezpieczeniem przed poślizgnięciem się,
  • niezwykłą trwałością, na którą dajemy wieloletnią gwarancję,
  • możliwością montażu na prawie każdym rodzaju nawierzchni (beton, ceramika, kamień, metal),
  • odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz środków chemicznych,

Stosowanie systemów antypoślizgowych znacznie zmniejsza ryzyko wypadku w wyniku poślizgnięcia się Twoich pracowników, klientów, gości, uczniów, domowników, …
To najtańsza profilaktyka przeciw przykrym konsekwencjom zdrowotnym, odpowiedzialności prawnej, strat finansowych z tytułu odszkodowań i przerw w pracy z powodu „L4”.
Zastosuj zabezpieczenie antypoślizgowe w miejscach szczególnie narażonych na ryzyko poślizgnięcia się takich jak schody, stopnie, rampy, podesty, pochylnie, powierzchnie śliskie, mokre, w halach fabrycznych, magazynach, biurach, sklepach, urzędach, szkołach, budynkach publicznych, budynkach mieszkalnych, halach sportowych, na basenach,…
Tradycyjnie oferujemy instalacje antypoślizgowe w kolorze czarnym, grafitowym oraz żółtym jednakże wychodząc na przeciw Naszym klientom oferujemy także inne kolory w tym specjalistyczne (ostrzegawcze, odbijające światło w ciemności i świecące w ciemnościach).
Systemy antypoślizgowe nie muszą już „szpecić” miejsca w którym są zastosowane…
Wręcz przeciwnie… Mogą stanowić także reklamę, bądź informację w postaci napisu czy piktogramu.
Nasza Firma oferuje Państwu swobodę w wyborze kształtu, grubości oraz koloru aplikacji.