Płyty, maty antypoślizgowe możemy wykonać w większości kolorów z palety RAL

Płyty z cienkiego arkusza GRP są równie wytrzymałe jak płyty standardowe, a zarazem są bardzo elastyczne. Dobrze sprawdzają się na falowanych powierzchniach, gdzie inne zabezpieczenia nie mogą być stosowane. Skutecznie wypierają z użycia standardowe taśmy antypoślizgowe, od których są nieporównywalnie lepsze. Montowane na specjalne szczeliwo klejące, dzięki czemu niezwykle dokładnie przylegają do powierzchni i zapobiegają gromadzeniu się w szczelinach wody i brudu. Główne zastosowanie znajdują w fabrykach żywności i przetwórniach, gdzie higiena stawiana jest na pierwszym miejscu. Płyty antypoślizgowe z cienkiego profilu mogą być docięte na dowolny wymiar.

 

Rozmiar Kolor Zastosowania Montowane na Instalacja
2440×1220

3000×1220

 

 

 

Czarny

Kolory z palety RAL na zamówienie

Ruch pieszych

Wózki widłowe

Pojazdy lekkie

Betonie

 

Metalu

 

Plastiku

Drewnie

Klej, 40mm wkręty z kołkami

Klej, wkręty samogwintujące

Klej

Klej 40mm wkręty, gwoździe

Produkowane są z 2.0mm arkuszy GRP. Ziarnistość 16, 24 lub 40.  kolor czarny.

Paski wykonane z płyty antypoślizgowej doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie wycierają się i nie odklejają przez lata. Standardowym kolorem jest czarny, niemniej jednak na zamówienie możemy wykonać paski w większości kolorów z palety RAL. Zalecana szerokość na stopień schodowy to minimum 75mm, długość może być dowolna jednak w standardzie oferujemy odcinki 1220mm lub 600mm

Tanie, wytrzymałe, pomagają zachować bezpieczeństwo na schodach, chodnikach, podjazdach. Mogą być użyte jako zabezpieczenia antypoślizgowe w szkołach i miejscach użyteczności publicznej. Paski odporne są na działanie warunków atmosferycznych oraz sól oraz inne czynniki chemiczne. Montując je raz, problem ze śliską nawierzchnią zostaje rozwiązany na wiele lat.

Rozmiar Kolor Zastosowania Montowane na Instalacja
600 x 75mm

1220x75mm

600x100mm

1220x100mm

oraz inne

 

Czarny

 

Kolory z palety RAL na zamówienie

Ruch pieszych

 

Betonie

Metalu

Plastiku

Drewnie

Ceramice

Kratach pomostowych

Klej

Wrkęty