Płyty, maty antypoślizgowe możemy wykonać w większości kolorów z palety RAL
Płyty z cienkiego arkusza GRP są równie wytrzymałe jak płyty standardowe, a zarazem są bardzo elastyczne. Dobrze sprawdzają się na falowanych powierzchniach, gdzie inne zabezpieczenia nie mogą być stosowane. Pasy i maty antypoślizgowe skutecznie wypierają z użycia standardowe taśmy antypoślizgowe, od których są nieporównywalnie lepsze. Montowane na specjalne szczeliwo klejące, dzięki czemu niezwykle dokładnie przylegają do powierzchni i zapobiegają gromadzeniu się w szczelinach wody i brudu. Główne zastosowanie znajdują w fabrykach żywności i przetwórniach, gdzie higiena stawiana jest na pierwszym miejscu. Płyty antypoślizgowe (maty i pasy) z cienkiego profilu mogą być docięte na dowolny wymiar.

TABELA – MATY ANTYPOŚLIZGOWE

Rozmiar Kolor Zastosowania Montowane na Instalacja

2440×1220

3000×1220

Czarny

Kolory z palety RAL na zamówienie

Ruch pieszych

Wózki widłowe

Pojazdy lekkie

Betonie

 

Metalu

 

Plastiku

Drewnie

Klej, 40mm wkręty z kołkami

Klej, wkręty samogwintujące

Klej

Klej 40mm wkręty, gwoździe

Produkowane są z 2.0mm arkuszy GRP. Ziarnistość 16, 24 lub 40. kolor czarny.
Pasy antypoślizgowe wykonane z płyty antypoślizgowej doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie wycierają się i nie odklejają przez lata. Standardowym kolorem jest czarny, niemniej jednak na zamówienie możemy wykonać paski w większości kolorów z palety RAL. Zalecana szerokość na stopień schodowy to minimum 75mm, długość może być dowolna jednak w standardzie oferujemy odcinki 1220mm lub 600mm

Tanie, wytrzymałe, pomagają zachować bezpieczeństwo na schodach, chodnikach, podjazdach. Mogą być użyte jako zabezpieczenia antypoślizgowe w szkołach i miejscach użyteczności publicznej. Pasy antypoślizgowe odporne są na działanie warunków atmosferycznych oraz sól oraz inne czynniki chemiczne. Montując je raz, problem ze śliską nawierzchnią zostaje rozwiązany na wiele lat.

TABELA – PASY ANTYPOŚLIZGOWE

Rozmiar Kolor Zastosowania Montowane na Instalacja
600 x 75mm

1220x75mm

600x100mm

1220x100mm

oraz inne

 

Czarny

 

Kolory z palety RAL na zamówienie

Ruch pieszych

 

Betonie

Metalu

Plastiku

Drewnie

Ceramice

Kratach pomostowych

Klej

Wrkęty

Przykładowe realizacje:

Fot.1 – Płyta Antypoślizgowa produkowana na bazie laminatu z dodatkiem korundu bazaltu i innych uzupełniaczy.
Fot.2 – Pas antypoślizgowy z żywicy, tylko usługa na wykonanie.