Płyty antypoślizgowe w formie wylewki masy żywicznej chemoutwardzalnej aplikowanej bezpośrednio na podłoże

Państwa bezpieczeństwo – naszą misją

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Klientów w zakresie usług należących do tak zwanej grupy „około budowlanych”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę na temat zabezpieczeń antypoślizgowych, w tym posadzek żywicznych chemoutwardzalnych, stosowanych obecnie w licznych obiektach użyteczności publicznej.

Celem naszej firmy jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach publicznych – galeriach handlowych, obiektach sportowych, edukacyjnych, a także przemysłowych. Wśród licznej grupy naszych Klientów znajdują się także osoby, decydujące się na montaż zabezpieczeń, w tym płyt antypoślizgowych w domach prywatnych, np. na schodach.

Wysoka jakość usług

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług, do których zalicza się montaż np. na schodach płyt antypoślizgowych, występujących w formie masy żywicznej chemoutwardzalnej nakładanej bezpośrednio na podłoże.

Nasza firma znana jest z wysokiej jakości świadczonych usług, zatem mogą Państwo zaufać nam w kwestiach związanych ze swoim bezpieczeństwem!

Zabezpieczenia antypoślizgowe, jakie rekomendujemy Państwu, zawsze dobierane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Precyzyjny dobór materiałów – to podstawa sukcesu

Dzięki posiadanej wiedzy precyzyjnie określamy rodzaj podłoża oraz dobieramy do niego odpowiedni materiał – zabezpieczenia antypoślizgowe lub specjalne płyty, które umieszczamy np. na schodach. Dzięki optymalnemu dopasowaniu materiału do danego podłoża zapewniamy Państwu najskuteczniejszą ochronę antypoślizgową.

Stosowane przez nas produkty redukują występujące ryzyko poślizgnięć oraz zapewniają Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa, zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów wsparta jest także ich wytrzymałością oraz ciekawym wzornictwem, odpowiadającym indywidualnym preferencjom Klientów. Także rodzaj, wielkość i kształt materiału, dopasowywany jest przez nas do wskazanego przez Klienta miejsca.

Posiadamy m.in. płyty antypoślizgowe na schody do zastosowania wewnątrz obiektów oraz zewnętrzne, minimalizujące ryzyko poślizgnięcia się w ciężkich i zmiennych warunkach jesienno-zimowych.

Naszym Klientom oferujemy również płyty w formie wylewki masy żywicznej chemoutwardzalnej aplikowanej bezpośrednio na podłoże, posiadające znacznie wyższy poziom trwałości, w porównaniu z tradycyjnymi matami antypoślizgowymi wykonanymi z gumy.

Stosowana przez nas wylewka antypoślizgowa doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju śliskich powierzchniach, takich jak: beton, cement, płytki, linoleum, czy lastryko. Dodatkową zaletą stosowanych przez nas płyt jest możliwość ich dowolnego formowania. Maty antypoślizgowe, w tym na schody, można też zdobić wybranym przez Klienta wzorem lub preferowanym kolorem. Posadzki żywiczne – trwałe i estetyczne, doskonale spełniają funkcje zabezpieczające przed poślizgnięciem się i upadkiem. Posiadając zatem wysokie walory estetyczne, spełniają funkcje użytkowe.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie doboru i montażu mat antypoślizgowych na schodach i wielu innych powierzchniach.

Na wszystkie wykonane przez nas prace oraz produkty udzielamy 8 – letniej gwarancji.