Maty antypoślizgowe i płyty antypoślizgowe w formie wylewki masy żywicznej chemoutwardzalnej aplikowanej bezpośrednio na podłoże

Państwa bezpieczeństwo – naszą misją

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Klientów w zakresie usług należących do tak zwanej grupy „około budowlanych”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę na temat zabezpieczeń antypoślizgowych, w tym posadzek żywicznych chemoutwardzalnych, stosowanych obecnie w licznych obiektach użyteczności publicznej.

Celem naszej firmy jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach publicznych – galeriach handlowych, obiektach sportowych, edukacyjnych, a także przemysłowych. Wśród licznej grupy naszych Klientów znajdują się także osoby, decydujące się na montaż zabezpieczeń antypoślizgowych w domach prywatnych.

Wysoka jakość usług

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług, w tym montaż mat antypoślizgowych oraz płyt antypoślizgowych, występujących w formie masy żywicznej chemoutwardzalnej nakładanej bezpośrednio na podłoże.

Nasza firma znana jest z wysokiej jakości świadczonych usług, zatem mogą Państwo zaufać nam w kwestiach związanych ze swoim bezpieczeństwem!

Zabezpieczenia antypoślizgowe, jakie rekomendujemy Państwu, zawsze dobierane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Precyzyjny dobór materiałów – to podstawa sukcesu

Dzięki posiadanej wiedzy precyzyjnie określamy rodzaj podłoża oraz dobieramy do niego odpowiedni materiał – maty antypoślizgowe lub płyty antypoślizgowe. Dzięki optymalnemu dopasowaniu materiału do danego podłoża, zapewniamy Państwu najskuteczniejszą ochronę antypoślizgową.

Stosowane przez nas maty antypoślizgowe redukują występujące ryzyko poślizgnięć oraz zapewniają Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa, zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów wsparta jest także ich wytrzymałością oraz ciekawym wzornictwem, odpowiadającym indywidualnym preferencjom Klientów. Także rodzaj, wielkość i kształt antypoślizgowego materiału, dopasowywany jest przez nas do wskazanego przez Klienta miejsca.

Posiadamy maty antypoślizgowe do zastosowania wewnątrz obiektów, a także maty zewnętrzne, minimalizujące ryzyko poślizgnięcia się w ciężkich i zmiennych warunkach jesienno-zimowych.

Naszym Klientom oferujemy również płyty antypoślizgowe w formie wylewki masy żywicznej chemoutwardzalnej aplikowanej bezpośrednio na podłoże, posiadające znacznie wyższy poziom trwałości, w porównaniu z tradycyjnymi matami antypoślizgowymi wykonanymi z gumy.

Stosowana przez nas wylewka antypoślizgowa doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju śliskich powierzchniach, takich jak: beton, cement, płytki, linoleum, czy lastryko. Dodatkową zaletą stosowanych przez nas płyt antypoślizgowych jest możliwość ich dowolnego formowania oraz szerokie możliwości zdobienia wybranym przez Klienta wzorem lub preferowanym kolorem. Posadzki żywiczne – trwałe i estetyczne, doskonale spełniają funkcje zabezpieczające przed poślizgnięciem się i upadkiem. Posiadając zatem wysokie walory estetyczne, spełniają funkcje antypoślizgowe.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie doboru i montażu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Na wszystkie wykonane przez nas prace oraz produkty udzielamy 8 – letniej gwarancji.