Fot.1 – Nakładka antypoślizgowa, kątownik antypoślizgowy ostrzegający

Antypoślizgowe nakładki na schody, to doskonały sposób na zminimalizowanie możliwości poślizgnięcia się i upadku. Powinny być stosowane wszędzie tam, gdzie ludzie mogą przemieszczać się po śliskich nawierzchniach. Nakładki antypoślizgowe są wykonane z materiałów, które zapewniają doskonałe właściwości antypoślizgowe. Nie ma sensu czekać aż coś się stanie. Lepiej zapobiegać i poprawiać bezpieczeństwo ludzi zarówno w pracy, jak i miejscach publicznych. Antypoślizgowe nakładki na schody bardo dobrze przylegają do powierzchni, a więc nie ma możliwości, aby zagięły się i sprzyjały potknięciu się. Ponadto dzięki temu również pod spód nie dostają się płyny czy zabrudzenia. Nakładki antypoślizgowe na schody, to bardzo trwały produkt. Raz zamontowane wytrzymują na bardzo długi czas bez konieczności reperowania czy poprawiania ich. Ponadto są bardzo łatwe w montażu oraz utrzymaniu.

Nakładki antypoślizgowe na schody są wykonane z wysokiej jakości komponentów tlenku glinu i żywicy. Dzięki temu cechują się doskonałymi właściwościami antypoślizgowymi. Ich przeznaczeniem jest zmniejszenie ryzyka poślizgnięcia się na schodach. Antypoślizgowe nakładki na schody mocuje się do podłoża za pomocą kleju uszczelniacza, który zapobiega wnikaniu wilgoci czy drobnoustrojów.

Doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle, jak i w użytkowaniu komercyjnym. Z powodzeniem mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie występują śliskie powierzchnie i jest ryzyko poślizgnięcia się. Antypoślizgowe nakładki na schody są wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, w domach prywatnych, na statkach, w szkołach, w urzędach, w szpitalach, na kładkach dla pieszych oraz wielu innych miejscach użyteczności publicznej.

Fot.2 – elipsy antypoślizgowe, nakładka antypoślizgowa aplikowana na szablonie bezpośrednio na podłoże z żywicy antypoślizgowej.

Stosowanie nakładek antypoślizgowych niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo. Znacząco minimalizują możliwość poślizgnięcia się i upadku. Stosując je w przemyśle czy też miejscach publicznych wpływamy na poprawę bezpieczeństwa. Należy również dodać, że nakładki antypoślizgowe są odporne na czynniki atmosferyczne, np. wilgoć mróz oraz na czynniki chemiczne. Dzięki zastosowaniu w nich szklanych włókien cechują się trwałością oraz odpornością na uderzenia mechaniczne. Antypoślizgowe nakładki na schody bardzo szybko montuje się i nie potrzeba do tego specjalistycznych narzędzi. Mogą być stosowane zaraz po zainstalowaniu, co minimalizuje lub też wyklucza przestój w miejscu ich montowania. Dzięki użyciu do ich montażu specjalnego szczeliwa klejącego, bardzo dobrze przylegają do podłoża.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Innovare. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów dotyczących antypoślizgowych nakładek na schody. Realizowaliśmy zlecenia zarówno w obiektach produkcyjnych, sportowych, użyteczności publicznej czy też domach prywatnych. Nasi pracownicy są specjalistami posiadającymi doświadczenie i wiedzę z takich dziedzin, jak np. inżynieria materiałowa czy współczesne techniki budowlane. Dzięki temu potrafimy trafnie przeanalizować potrzeby Klienta oraz doradzić najlepiej dopasowany do potrzeb produkt. Poza tym jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi i chemicznymi, aby móc oferować Państwu najlepszej jakości materiały. Naszym Klientom udzielamy wieloletnich gwarancji. W realizacji projektów nie ma dla nas znaczenia ani pora roku ani pora dnia, jeśli zlecenie tego wymaga pracujemy także zimą, w weekendy i w godzinach nocnych. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce mieć gwarancje kompleksowego i profesjonalnego wykonania usługi.