Jedną ze specjalności firmy Innovare są profesjonalne zabezpieczenia przed poślizgnięciem. Naszym Klientom oferujemy taśmy antypoślizgowe na schody. Świetnie sprawdzają się zarówno na gładkich i czystych powierzchniach, jak i na rusztowaniach czy powierzchniach posiadających zabrudzenia budowlane. Oferujemy również naklejki antypoślizgowe fluorescencyjne oraz dwukolorowe. Doskonale sprawdzają się w warunkach intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdują się także listwy antypoślizgowe na schody. Stosowane są na schodach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Każde z proponowanych przez nas rozwiązań trwałe przylega do powierzchni i znacząco minimalizuje możliwość poślizgnięcia się i upadku.

Taśmy antypoślizgowe są samoprzylepne, elastyczne i wytrzymałe. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgnięcia się osób przechodzących. Doskonale zapobiegają poślizgnięciom na schodach, pochyłych powierzchniach, w środkach transportu, a także basenach. Są stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Taśmy antypoślizgowe wykonywane są z specjalnych cząsteczek materiału ścieranego, tak aby były stabilne i odporne na warunki zewnętrzne oraz starzenie się.

Naklejki antypoślizgowe na schody występują jako taśmy antypoślizgowe fluorescencyjne i dwukolorowe. Pierwsze z nich są pokryte utwardzonym piaskiem kwarcowym, który posiada właściwości fluorescencyjne. Magazynują światło żeby świecić w ciemności. Taśmy dwukolorowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Są odporne na warunki atmosferyczne oraz starzenie się. Najczęściej można spotkać je w intensywnie używanych budynkach, np. szkołach, urzędach.

Listwy antypoślizgowe są pokryte specjalnym materiałem, który pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka poślizgnięcia się, np. na mokrych i śliskich stopniach. Wykonane są z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne oraz na ścieranie się. Specjalna technika klejenia umożliwia trwałe przytwierdzenie ich do podłoża.

Naklejki i listwy antypoślizgowe stosowane są zarówno na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz. Wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy mróz. Zwykle używane są w miejscach często uczęszczanych, np. w szkołach, przychodniach, na dworcach i lotniskach. Zarówno listwy antypoślizgowe na schody, jak i naklejki antypoślizgowe na schody powinny być stosowane tylko na gładkich i równych powierzchniach, takich jak płytki ceramiczne, lakierowane drewno czy metal.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Innoware. Posiada doświadczenie w usługach tzw. „okołobudowlanych”. Nasi pracownicy, to świetni fachowcy w zakresie nawierzchni i posadzek antypoślizgowych. Zawsze analizujemy potrzeby Klienta i proponujemy adekwatne rozwiązanie. Nieustannie śledzimy nowinki na rynku, tak aby korzystać z najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że proponowane rozwiązania będą doskonale spełniały swoją funkcje oraz będą trwałe.