Bezpieczeństwo to naturalna i jedna z podstawowych potrzeb człowieka, jaka towarzyszy mu przez całe życie. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu zabezpieczeń antypoślizgowych m.in. na schodach, dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym Klientom stworzyć przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla jej użytkowników.

Ochrona przeciwpoślizgowa zalecana jest wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko upadku. Szczególnie niebezpiecznym miejscem są schody, zwłaszcza jeśli zostały pokryte lakierem lub wykonane z tworzywa o gładkiej, śliskiej powierzchni (terakota, marmur, granit, lastryko, gres). Bezpieczeństwo użytkowników można zwiększyć poprzez przymocowanie do stopnic materiałów o wysokiej przyczepności, np. gumy, żywicy lub specjalnie opracowanej masy chemoutwardzalnej. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i najlepszej jakości surowców, aby nadać naszym produktom bezkonkurencyjną jakość i trwałość. Wieloletnie doświadczenie, a także liczne badania i testy, pozwoliły naszym specjalistom stworzyć rewolucyjną technologię, która sprawia, że oferowane przez nas zabezpieczenia antypoślizgowe na schody charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością.

Szeroki wybór zabezpieczeń antypoślizgowych montowanych na schodach

Wysokiej jakości materiały, nowoczesna technologia oraz dotychczasowe doświadczenie pozwalają nam na znajdowanie rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu mat zmniejszających ryzyko poślizgnięcia się. Sprzedawane przez nas zabezpieczenia antypoślizgowe kładzione na schody dopasowane są m.in. do typu pomieszczeń, intensywności ruchu, a także warunków otoczenia. Pomagamy naszym Klientom stworzyć przestrzeń przyjazną i bezpieczną dla jej użytkowników, poprzez rozwiązania takie jak:

Zabezpieczenia antypoślizgowe

Żywica chemoutwardzalna formowana w dowolny kształt bezpośrednio na podłożu.
Zalety: Wytrzymałość, możliwość stworzenia zabezpieczeń w formie pasków, elips, kwadratów, a także każdy inny wzór, możliwość doboru koloru. Przeznaczone na schody zabezpieczenia antypoślizgowe są bardzo łatwe w montażu. Ich zainstalowanie w większości przypadków trwa zaledwie kilka chwil, a ponowne użytkowanie powierzchni jest możliwe już po 20. minutach od instalacji.

Pasy antypoślizgowe (Gotowy produkt)

Pasy wykonane na włóknie szklanym, o wybranej długości oraz szerokości, w dowolnym kolorze, przyklejane specjalnym klejem do podłoża.
Zalety: Szybkie i łatwe w montażu, większa granulacja środków uszorstniających przez co są bardziej antypoślizgowe.

Systemy zabezpieczeń antypoślizgowych to oferta kierowana do firm, instytucji publicznych, a także osób indywidualnych. Zabezpieczamy powierzchnie (gdzie do tej pory stosowane były np. taśmy oraz maty antypoślizgowe) w miejscach takich jak: szkoły, przedszkola, szpitalne i ośrodki służby zdrowia, urzędy, biura, obiekty przemysłowe i sportowe, budynki mieszkalne, a także wszelkiego typu obiekty użyteczności publicznej.

W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy rozwiązania takie jak:

Zabezpieczenia antypoślizgowe INNOVARE

Płynna żywica chemoutwardzalna + korund

Ochrona przeciwpoślizgowa z wykorzystaniem wylewki żywicy chemoutwardzalnej z korundem to absolutna nowość na polskim rynku. Antypoślizgowy grys nakładany jest na dowolną powierzchnię, wraz ze specjalną mieszanką chemoutwardzalną. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, trudnościeralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można wykonać w różnych kolorach i grubości od 0,8 mm do 8 mm. Nakładana za pomocą specjalnego szablonu pozwala na nadanie aplikacji dowolnego kształtu np. pasy, kółko, elipsa, kwadrat, ornament itp. Zabezpieczenia antypoślizgowe, które kładzie się na schody, można wykonać w różnych wariantach kolorystycznych. Śmiało możemy stwierdzić, że w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych na rynku zarówno Polskim, jak i UE technologia ochronna. Zaletą tej metody jest nie tylko wysoka trwałość (udzielamy na nią nawet do ośmiu lat gwarancji), lecz także jej bardzo korzystna cena.
Więcej…

Chemiczne trawienie powierzchni INNOVARE

Chemiczne trawienie powierzchni

Jest to system stosowany głównie na powierzchniach, które stają się śliskie w stanie mokrym, takich jak: terakota, gresy, granit, marmur, lastryko i innych które zawierają krzemionkę jak np. emaliowane wanny i brodziki. Na zabezpieczanej powierzchni powstaje na skutek działania odpowiednich preparatów chemicznych niewidzialna antypoślizgowa powłoka, zawierająca mikro-pory. Zaletą tych zabezpieczeń jest to, że nie powoduje on istotnej zmiany wyglądu schodów, na których zostały one umieszczone. Jest to system stosowany chętnie i często na reprezentacyjnych granitowych schodach wejściowych i posadzkach sal recepcyjnych firm i instytucji. Idealnie sprawdza się w hotelach, galeriach handlowych, restauracjach, Spa, basenach.
Więcej…

Maty i płyty antypoślizgowe

Płyty antypoślizgowe i pasy antypoślizgowe, taśmy antypoślizgowe na schody

Korundowy i krystobalitowy grys o różnej ziarnistości zatopiony jest w żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym z czego wykonane są płyty na schody o grubości od 1 do 10mm. „Mieszanka” ta daje niesamowicie trwałe, bardzo trudno ścieralne zabezpieczenie. Płyty antypoślizgowe mogą być przycinane w zależności od potrzeb oraz układane także na dużych powierzchniach np. podziemnych parkingów, zjazdów do garaży, ciągów komunikacyjnych w halach fabrycznych itp. Ich bardzo cenną zaletą jest to, że nie przywiera do nich lód i śnieg. Płyty antypoślizgowe znakomicie sprawdzają się na płaskich powierzchniach, takich jak schody, podesty, podjazdy, pochylnie,… Skutecznie wypierają z użycia standardowe samoprzylepne taśmy antypoślizgowe, od których są nieporównywalnie trwalsze i skuteczniejsze. Montowane na specjalne elastyczne szczeliwo klejące, dzięki czemu niezwykle dokładnie przylegają do powierzchni i zapobiegają gromadzeniu się w szczelinach wody i brudu. Ich wielkość można łatwo dopasować do rozmiarów stopni, wycinając z nich paski o odpowiedniej długości i szerokości. Zabezpieczenia mogą też pełnić funkcję dekoracyjną, nadając schodom oryginalnego wyglądu.
Więcej…

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, w celu zapoznania się z zaletami, jakie dają nasze systemy antypoślizgowe. Gwarantujemy fachową pomoc i optymalne dopasowanie dostępnych rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. W  asortymencie znajdą Państwo technologie odpowiednie dla osób zainteresowanych zarówno permanentną, jak i krótkoterminową ochroną przeciwpoślizgową powierzchni. Naszym Klientom oferujemy także usługi serwisowe, które zapewniają utrzymanie funkcjonalności wykonanych nawierzchni.

Z oferty mogą korzystać Klienci z terenu całej Polski, a zamówienia realizujemy niezależnie od pory roku (również w okresie zimowym).

Ostatnie realizacje zabezpieczeń antypoślizgowych