Bezpieczeństwo to naturalna i jedna z podstawowych potrzeb człowieka, jaka towarzyszy mu przez całe życie. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu zabezpieczeń antypoślizgowych, dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym Klientom stworzyć przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla jej użytkowników.

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i najlepszej jakości surowców, aby nadać naszym produktom bezkonkurencyjną jakość i trwałość. Wieloletnie doświadczenie, a także liczne badania i testy, pozwoliły naszym specjalistom stworzyć rewolucyjną technologię, która sprawia, że oferowane przez nas zabezpieczenia antypoślizgowe charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników chemicznych, mechanicznych i atmosferycznych.

Wysokiej jakości materiały, nowoczesna technologia oraz dotychczasowe doświadczenie pozwalają nam na znajdowanie rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu zabezpieczeń antypoślizgowych, które dopasowane są m.in. do typu pomieszczeń, intensywności ruchu, a także warunków otoczenia. Pomagamy naszym Klientom stworzyć przestrzeń przyjazną i bezpieczną dla jej użytkowników, poprzez rozwiązania takie jak:

Zabezpieczenia antypoślizgowe
– Żywica chemoutwardzalna formowana w dowolny kształt bezpośrednio na podłożu.
Zalety: Wytrzymałość, możliwość stworzenia zabezpieczeń w formie pasków, elips, kwadratów, a także każdy inny wzór, możliwość doboru koloru.

Pasy antypoślizgowe (Gotowy produkt) – Pasy wykonane na włóknie szklanym, o wybranej długości oraz szerokości, w dowolnym kolorze, przyklejane specjalnym klejem do podłoża.
Zalety: Szybkie i łatwe w montażu, większa granulacja środków uszorstniających przez co są bardziej antypoślizgowe.

Systemy zabezpieczeń antypoślizgowych to oferta kierowana do firm, instytucji publicznych, a także osób indywidualnych. Zabezpieczamy powierzchnie (gdzie do tej pory stosowane były np. taśmy antypoślizgowe oraz maty antypoślizgowe) w miejscach takich jak: szkoły, przedszkola, szpitalne i ośrodki służby zdrowia, urzędy, biura, obiekty przemysłowe i sportowe, budynki mieszkalne, a także wszelkiego typu obiekty użyteczności publicznej.

W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy rozwiązania takie jak:

zabezpieczenia antypoślizgowe

Płynna żywica chemoutwardzalna + korund
Antypoślizgowy grys nakładany jest na dowolną powierzchnię, wraz ze specjalną mieszanką chemoutwardzalną. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, trudnościeralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można wykonać w różnych kolorach i grubości od 0,8mm do 8mm. Nakładana za pomocą specjalnego szablonu pozwala na nadanie aplikacji dowolnego kształtu np. pasy, kółko, elipsa, kwadrat, ornament, itp. Silną stroną tej technologii jest również duża swoboda w wyborze koloru . Śmiało możemy stwierdzić, że w chwili obecnej jest to jedna z najlepszych na rynku zarówno Polskim jak i UE technologia zabezpieczeń antypoślizgowych. Zaletą tej metody jest także jej bardzo korzystna cena.

Więcej…

chemiczne trawienie powierzchni

Chemiczne trawienie powierzchni
Jest to system stosowany głównie na powierzchniach, które stają się śliskie w stanie mokrym, takich jak: terakota, gresy, granit, marmur, lastryko i innych które zawierają krzemionkę jak np. emaliowane wanny i brodziki. Na zabezpieczanej powierzchni powstaje na skutek działania odpowiednich preparatów chemicznych niewidzialna antypoślizgowa powłoka, zawierająca mikro-pory. Zaletą tego systemu jest to, że nie powoduje on istotnej zmiany wyglądu zabezpieczanej powierzchni. Jest to system stosowany chętnie i często na reprezentacyjnych granitowych schodach wejściowych i posadzkach sal recepcyjnych firm i instytucji. Idealnie sprawdza się w hotelach, galeriach handlowych, restauracjach, Spa, basenach.
Więcej…

taśmy antypoślizgowe

Płyty antypoślizgowe i pasy antypoślizgowe, taśmy antypoślizgowe na schody
Korundowy i krystobalitowy grys o różnej ziarnistości zatopiony jest w żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym z czego wykonane są płyty o grubości od 1 do 10mm. „Mieszanka” ta daje niesamowicie trwałe, bardzo trudno ścieralne zabezpieczenie. Płyty antypoślizgowe mogą być przycinane w zależności od potrzeb oraz układane także na dużych powierzchniach np. podziemnych parkingów, zjazdów do garaży, ciągów komunikacyjnych w halach fabrycznych itp. Ich bardzo cenną zaletą jest to, że nie przywiera do nich lód i śnieg. Płyty antypoślizgowe znakomicie sprawdzają się na płaskich powierzchniach, takich jak schody (taśmy antypoślizgowe na schody), podesty, podjazdy, pochylnie,… Skutecznie wypierają z użycia standardowe samoprzylepne taśmy antypoślizgowe, od których są nieporównywalnie trwalsze i skuteczniejsze. Montowane na specjalne elastyczne szczeliwo klejące, dzięki czemu niezwykle dokładnie przylegają do powierzchni i zapobiegają gromadzeniu się w szczelinach wody i brudu.
Więcej…

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, w celu zapoznania się z zaletami, jakie dają nasze systemy. Gwarantujemy fachową pomoc i optymalne dopasowanie rozwiązań do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Naszym Klientom oferujemy także usługi serwisowe, które zapewniają utrzymanie funkcjonalności wykonanych nawierzchni.